REŠTAURÁCIA

dočasne zatvorené / rekonštrukcia


zariadená v racingovom štýle.

Poskytujeme Vám možnosť usporiadať spoločenské akcie ako napríklad firemné stretnutia, oslavy, kary, promócie. Reštaurácia umožnuje vytvotiť stôl pre cca 30 osôb na bufetové stoly pre výdaj studených alebo teplých jedál. Tak isto je možné vytvoriť priestor pre tanečný parket, prípadne pre umiestnenie hudobnej produkcie.

REZERVÁCIE

NAŠE MENU

Prídite k nám ochutnať obedové menu, predjedlá, polievky, jedlá z kuracieho mäsa, špeciality podniku, steaky, jedlá z rýb, naše klasiky, cestoviny, šaláty, prílohy, ostatné, dezerty, omáčky, menu - reštauracia.
Pozrite si naše menu
NAŠE MENU
NAŠE PRIESTORY

NAŠE PRIESTORY

Radi zorganizujeme oslavy, svadby, kary, promócie, krsty. Naše priestory sú rôzne členené, je možné dohodnúť sa na zmluvnej cene.
Usporadúvame tiež firemné večierky s prípadným zabezpečením programu.
Ukážky z našich priestorov

ŠPECIALITY

PODNIKU

Rezervujte si stôl

Zavolajte

Zavolajte

+421 2 4552 0261
+421 904 858 853

dočasne zatvorené / rekonštrukcia

Jedlá a Nápoje

Srdečne Vás pozývame a prajeme Vám dobrú chuť!!!

Reštaurácia

dočasne zatvorené

je zariadená v racingovom štýle, poskytujeme Vám možnosť usporiadať spoločenské akcie ako napríklad firemné stretnutia, oslavy, kary, promócie.Reštaurácia umožnuje vytvotiť stôl pre cca 30 osôb na bufetové stoly pre výdaj studených alebo tepelných jedál.Tak isto je možné vytvoriť priestor pre tanečný parket, prípadne pre umiestnenie hudobnej produkcie.
dočasne zatvorené