Náš

Blog

oslavy podľa vašich predstáv v reštaurácii Racing

Výminočná oslava podľa vašich predstáv

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Ľudský život je cesta, z ktorej sa z času na čas týči významný míľnik. Udalosť, ktorú si budete pripomínať až do jeho konca. Udalosť, na ktorú chcete mať tie najkrajšie spomienky. Oslava narodenín dieťaťa, krstiny či prvé sväté prijímanie, svadba, promócie, ba dokonca aj odchod milovanej osoby zo života. Reštaurácia Racing je dlhé roky súčasťou života Bratislavy. Vie, ako sú pre vás tieto udalosti dôležité.

 

Reštaurácia Racing sa venuje príprave spoločenských podujatí ako svadba, krstiny, firemný večierok, promócie či kar mimoriadnu pozornosť. Dbáme na každý detail. Uvedomujeme si, že sa navždy vryjú do vašej pamäte a preto nič nenecháme na náhodu. Udalosť, ktorú sa rozhodnete zorganizovať v Reštaurácii Racing, musí byť dokonalá do posledného detailu.

 

Všetko začína u aranžovania priestoru. Vieme, ako je dôležitý prvý dojem. Dokonale prestreté stoly s vkusným servírovaním poteší nielen oko, ale vzbudí rešpekt a úctu voči usporiadateľovi. Preto v aranžovaní nič nenechávame na náhodu a pripravíme slávnostné stoly tak, aby ladili s konkrétnou udalosťou. Garantujeme vám vašu spokojnosť.

 

Naša kultúra spája dôležité momenty s jedlom. Či ide o vítanie nového člena v komunite veriacich, najkrajší deň v živote snúbencov či posledná rozlúčka s milovaným človekom, je tradíciou v takejto chvíli usporiadať slávnostný obed. Stretne sa celá rodia a dôležití priatelia. V takejto chvíli je mimoriadne dôležité, aby všetko dopadlo na výbornú.

 

V Reštaurácii Racing kladieme mimoriadnu dôležitosť na skvelé jedlo. Používame čerstvé suroviny, ktoré vyberáme od tých najlepších dodávateľov. U nás nie je miesto na polotovary. Náš kuchár vie pripraviť tradičné jedlá ako od maminky, ale aj moderné kulinárske kreácie. Stačí, ak nám poviete vašu predstavu a o zvyšok sa postaráme my.

 

Reštaurácia Racing vám umožní usporiadať rôzne spoločenské akcie presne podľa vašej predstavy. S úspechom sme tu usporiadali rôzne firemné stretnutia, svadby, oslavy, kary, krstiny či promócie. Reštaurácia umožňuje vytvoriť stôl pre cca. 30 osôb, prípadne vieme riešiť občerstvenie bufetovými stolmi na výdaj studených či teplých jedál. Vieme tiež vytvoriť priestor pre tanečný parket či umiestenie hudobnej produkcie. V prípade potreby vieme zabezpečiť aj zábavný program.

 

My vieme, že z oslavy, ktorú usporiadate u nás, ľudia jednoducho nebudú chcieť odísť. Ponúkame možnosť ubytovania, takže vaši hostia budú mať maximálne pohodlie a budú sa môcť bez obáv baviť.

 

Reštaurácia Racing je ideálna voľba, ak chcete usporiadať výnimočnú oslavu podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás a dohodneme si stretnutie. Určite budete spokojní.

 

 Reštaurácia Racing je ideálna voľba, ak chcete usporiadať výnimočnú oslavu

Kontakt

Reštaurácia RACING

Prípojná 1, 821 06 Bratislava

info@restauraciaracing.sk

Otváracie hodiny

Po-Pi:     8:00-22:00

So:  10:00-22:00

Ne:  10:00-20:00

Sledujte nás